New glider BGD Lynx for sale

Lynx

€4,490.00
€3,350.00
25% off
Brand: BGD

New glider BGD Lynx for sale

Za avanturiste usamljene vukove ili XC gurue, BGD LINX nudi vrhunske performanse u paketu veličine zalogaja.

Zasnovan na CURE, The LINKS je modernizovani, potpuno razvijeni KSC predator. Njena istančana jednostavnost čini je bržom, lakšom, elegantnijom i konkurentnijom, dok EN-C sertifikat nudi sigurnost za iskusne pilote.

LINKS ima nove BGD LITE risere koji koriste tri niti od 13 mm trake i sistem brzine optimizovan za performanse. Sa novim kompletom Edelrid Magik pro 8000U kompleta i novom bočno ojačanom laganom tkaninom Skitek 32g / m² kompanije Porcher Sport, LINKS je na prvom mestu igre. Ona je lukava, okretna i odvešće vas na vrh lanca ishrane.

Tehnićki podaci

 SMMLL
Linear scaling factor0.9611.041.08
Projected area (m²)17.719.220.822.4
Flat area (m²)21.22324.926.8
Glider weight (kg)3.63.94.24.5
Total line length (m)225244264285
Height (m)7.17.67.98.2
Number of main lines (A/B/C)3/3/4
Cells60
Flat aspect ratio6.8
Projected aspect ratio4.9
Root chord (m)2.22.32.42.5
Flat span (m)1212.51313.5
Projected span (m)9.39.71010.4
Trim speed (km/h)40
Top speed (km/h)57
Min sink (m/s)1
Best glide11
Weight range (kg)60-8075-9590-110105-123
CertificationEN/LTF-C