New glider CCC BGD Diva for sale

Diva

€0.00
Brand: BGD

New glider CCC BGD Diva for sale

Težite slavi na najprestižnijim takmičenjima u krosu? BGD DIVA će vas odvesti do cilja.

Sa 25 godina takmičarskog iskustva iza sebe, Bruce dobro razume zahteve dobrog takmičarskog krila. DIVA je najbrži i najnapredniji paraglajder koji je ikada stvorio. CCC sertifikovan, napravljen je od mešavine standardnih D30 i laganih Porcher krpa od 27 g. Koristi od novog rasporeda linija sa minimalnim povlačenjem, CCB, nosa ajkula, progresivne stabilnosti i profila za optimizaciju brzine. Sve to čini DIVA-u vrlo konkurentnom, a lako se njome rukuje u vazduhu i na zemlji, uz vrhunsku sigurnost za svoju klasu.

Tehnićki podaci

 XSSML
Linear scaling factor11.041.081.12
Projected area (m²)17.418.920.321.9
Flat area (m²)2122.724.526.3
Glider weight (kg)55.45.86.2
Total line length (m)205212222231
Height (m)7.17.47.67.9
Number of main lines (A/B/C)3/3
Cells74
Flat aspect ratio7.5
Projected aspect ratio5.4
Root chord (m)22.12.32.5
Flat span (m)12.61314.115.8
Projected span (m)9.710.110.912.2
Trim speed (km/h)40
Top speed (km/h)75757474
Min sink (m/s)1
Best glide12
Weight range (kg)70-9080-10090-112100-125
CertificationCCC